Використовуйте свої сильні сторони,

а ми потурбуємося про все інше!
Використовуйте свої сильні сторони,

а ми потурбуємося про все інше!

ЕМС-сервіс

Вимірювання електромагнітної сумісності на roda

ЕМС описує здатність електричного пристрою задовільно функціонувати в електромагнітному середовищі без неприпустимого впливу на навколишнє середовище або інші пристрої. 
Конкретно це означає, що кожен продукт повинен відповідати вимогам щодо випромінюваних перешкод і стійкості до перешкод. Залежно від призначення/місця застосування продукту, необхідно дотримуватися різних інструкцій і стандартів. Для військового ринку особливо важливими є стандарти MIL-STD-461 і VG 95373. Випробувальне обладнання спеціально адаптоване до застосування цих стандартів.

Основою для цих вимірювань є напівабсорбційна камера. На площі понад 30 м² можна також створювати системи з простих компонентів, щоб досліджувати та оцінювати їх відповідно до стандартів. Для вимірювання випромінювання доступні різні антени, моделювання мереж і струмові затискачі. Використовуючи вимірювальний приймач на основі FFT від Gauss-Instruments, багато вимірювань можна виконати за кілька секунд. У порівнянні зі звичайними вимірювальними системами, це дає нам величезну перевагу в швидкості для всього процесу розробки, з найвищими вимогами до електромагнітної сумісності.