НАШ ВНЕСОК У СТАЛЕ МАЙБУТНЄ

СТАЛИЙ РОЗВИТОК

roda прагне зменшити свій вплив на довкілля та зосередитися на навколишньому середовищі протягом усього життєвого циклу нашої продукції та всієї комерційної діяльності. Таким чином, усі продукти та процеси, а також вибір постачальників орієнтовані на суворі екологічні рекомендації, щоб забезпечити мінімальний вплив на навколишнє середовище.

Уся продукція створюється з урахуванням вибору матеріалів, ефективного використання матеріалів, простоти збирання та демонтажу задля постійного вдосконалення ефективного використання ресурсів. Ми працюємо над впровадженням переробки відходів на етапі виробництва та сприяємо переходу до економіки замкнутого циклу.

Ми не використовуємо свинець, кадмій, хлоралкани або будь-які шкідливі матеріали ні під час виробництва, ні в кінцевому продукті.

Наша продукція розрахована на розширений життєвий цикл і на надзвичайно тривалий термін служби. На відміну від класичних ІТ-продуктів, які застарівають через короткий проміжок часу від 1 до 2 років, roda виробляє та постачає продукти, які постійно використовуються протягом 7, а іноді навіть до 10 років.

Усю нашу продукцію можна повернути до нашого сервісного центру в Huellhorst для належної утилізації відходів відповідно до § 7a ElektroG. Наша використана упаковка та батареї також підпадають під дію чинного законодавства про упаковку та батареї, про що повідомляється та реєструється у відповідальній німецькій адміністрації (реєстраційний номер DE5669980049334).

ВІДНОВЛЮВАЛЬНА ЕНЕРГІЯ

Для збереження біорізноманіття ми використовуємо зелені насадження на корпоративних територіях і окультурюємо їх деревами та квітами. Крім того, ми виробляємо значну частину нашої електроенергії з відновлюваних джерел енергії, встановлених на всіх підприємствах нашої компанії.

ПРОПОЗИЦІЯ Бізнес-велосипед

Крім того, ми є партнером німецької програми лізингу велосипедів Jobrad, щоб заохочувати працівників до здорового та екологічного способу діставатися роботи.

З одного боку, це зменшує потребу в асфальтованих паркувальних майданчиках, зменшує шум транспорту та викиди шкідливих газів у навколишнє середовище та розвантажує завантажені дороги. Це забезпечує стабільне покращення якості життя, а кожен кілометр, подоланий велосипедом, підтримує наших співробітників у формі.

РОДА за зелені насадження

Для збереження біорізноманіття ми використовуємо зелені насадження на корпоративних територіях і окультурюємо їх деревами та квітами.

У наших бджолиних готелях також знаходять притулок комахи.

PLANT-MY-TREE®

We are a PLANT-MY-TREE® partner and support sustainable climate protection.

PLANT-MY-TREE® actively supports climate protection and tackles the problem of climate change directly at its roots with concrete reforestation projects. Through its support, PLANT-MY-TREE® has been able to implement these projects for over 20 years in more than 110 German forests, thus becoming sustainably active on site.

https://plant-my-tree.de/