Наука замість фантастики - те,

що робить нас дійсно сильними.
Наука замість фантастики - те,

що робить нас дійсно сильними.
Наука замість фантастики - те,

що робить нас дійсно сильними.

MIL-STD 810

Стандарт MIL-STD 810 Army Developmental Test Command (DTC) армії США визначає технічні характеристики та методи тестування на стійкість пристроїв до дощу, ударів, вібрації, пилу, вологи, сольового розпилення та екстремальних температур. Відповідність цьому стандарту є важливим для підтвердження надійності та довговічності пристроїв, що використовуються в несприятливих умовах.

Часто припускається, що «стандарт 810» є лише синонімом серії стандартів MIL-STD. Це, звичайно, неправильно. Існує багато інших стандартів, таких як MIL-STD 461 для електромагнітної сумісності (EMC) або військово-морського флоту MIL-S-901D для обладнання, яке буде використовуватися на морських кораблях США.

Стандарт MIL-STD 810 дуже складний і різноманітний та містить широкий спектр індивідуальних екологічних стандартів. Отже, оцінка відповідності вимагає великих зусиль і несе великі витрати.

Ось чому, якщо йдеться про знання продукту, будь-яка дрібниця є важливою. Є багато постачальників пристроїв високого класу захисту, які не в змозі забезпечити більш загальний показник відповідності певних властивостей продукту стандарту MIL-STD 810, навіть якщо це стосується лише частини стандарту (наприклад, тільки температури, метод 501).

MIL-STD 461

Сучасні комп'ютери працюють у "шумному" електромагнітному середовищі з перешкодами, які створюються радіо та радіолокаційним обладнанням, мікрохвильовими передавачами, іншими комп'ютерами та різними електронними пристроями. Крім того, комп'ютери в системних середовищах, таких як транспортні засоби або контейнери, повинні долати надзвичайні рівні перешкод (опромінення/випромінювання), що генеруються самим пристроєм, а також іншими військовими засобами, такими як IED станції радіоелектронного придушення. За останні роки в контексті управління мережевими операціями захист від електромагнітних втручань набув великого значення.

Вимоги до електромагнітної сумісності широко варіюються від однієї програми до іншої (наприклад, наземні транспортні засоби проти літаків) і навіть у конкретних випадках застосування (наприклад, на палубі і під палубою на морських кораблях). Таким чином, стандарт MIL-STD 461 визначає широкий спектр вимог до настільки ж різноманітних середовищ.

Багато додатків вимагають лише відповідності «комерційним» стандартам електромагнітної сумісності (ЕМС), тому roda computer пропонує клієнтам можливість відмовитися від подальших модифікацій для скорочення витрат на вибраній платформі; однак, важливо відзначити, що більшість військових застосувань вимагають високого рівня захисту від перешкод ЕМС.