Використовуйте свої сильні сторони,

а ми потурбуємося про все інше!
Використовуйте свої сильні сторони,

а ми потурбуємося про все інше!

Шлях, якого Ви потребуєте у роботі.

Налаштування

roda виділяється не лише завдяки використанню  інформаційних технологій високого класу захисту в продукції, але й здатністю до налаштування та розробки відповідно до спеціальних замовлень. Всі наші продукти були розроблені з урахуванням можливості спеціальних налаштувань і можуть бути адаптовані до Ваших індивідуальних потреб.

Незалежно від вимог до пристроїв roda допоможе знайти ідеальне рішення. Багаторічний досвід у галузі оборонних та військових технологій свідчить про напрацьовану компетентність у роботі з найрізноманітнішими ситуаціями.

Спеціальні налаштування для нас - звична річ!

Конфігурація

Для нас спеціальні налаштування - це адаптація наших стандартних пристроїв (ноутбуків, планшетів та дисплеїв) для задоволення точних вимог наших клієнтів. Звичайно, ці вимоги такі ж різноманітні, як і наші клієнти; однак їх можна розділити на такі категорії:

  • Інтеграція роз'ємів високого класу захисту MIL замість звичайних роз'ємів або на додаток до них
  • Забезпечення додаткових інтерфейсів (наприклад, MilBus та CANBus)
  • Додавання вбудованих крипто-модулів
  • Зміни для забезпечення відповідності різним стандартам MIL-STD та VG, а також протоколу Tempest.
  • Збільшення об'єму накопичувача та багато іншого.

Для оптимального задоволення різних вимог ми використовуємо відкриту архітектуру продукту з модульною системою стандартизованих компонентів, які ми разом з клієнтом адаптуємо відповідно до конкретних вимог. Це гарантує, що основна структура наших кінцевих продуктів залишається незмінною і що наші клієнти можуть скористатися перевагами більш економного та безперервного серійного виробництва, а також кращою доступністю запасних частин і стабільністю процесу.

Як результат, наші клієнти не тільки отримують професійні вироби на замовлення, але й пристрої, які гарантовано функціонують в будь-яких умовах.

Приклади застосування


Бортове встановлення Panther
Серія Rocky RK із різними конекторами MIL
Серія Rocky RF із різними конекторами MIL
Rocky mit Modifikation für SDIP 27 Level A
Серія Rocky RK із модифікацією для SDIP 27 Level A
Індивідуально налаштоване рішення DockUnder серії Rocky