ВИ МОЖЕТЕ

ДОВІРИТИСЬ RODA.

Вихідні дані

roda computer GmbH
Landstraße 6
77839 Ліхтенау/Баден, Німеччина
Тел.: +49 (0) 72 27 95 79 - 0
Факс: +49 (0) 72 27 95 79 - 20
E-Mail: info@roda-computer.com
Internet: www.roda-computer.com

roda computer GmbH
Юридичний офіс компанії - Ліхтенау
Місце реєстрації: Окружний суд Мангейма, Реєстраційний номер: HRB 210974
Керуючі директори:
Мартін Берч, Франк Шольц, Зігберт Вортманн
Ідентифікаційний номер податку з продажу відповідно до § 27 закону про податок з продажу: DE147326984

 

Служба з питань захисту даних:

Олаф Тенти
Gesellschaft für Datenschutz und Informationssicherheit mbH
Флеєра, вул. 61
58097 Хаген / Німеччина
Тел.: + 49 2331 / 35 68 32 - 0
E-Mail: tenti@gdi-mbh.eu

Авторські права
Авторські права roda computer GmbH. Всі права захищені. На всі тексти, зображення, графічні, звукові, відео- та анімаційні файли, а також на їх домовленості поширюються авторські та інші закони щодо захисту інтелектуальної власності. Вони не можуть бути скопійовані, модифіковані або використані на інших веб-сайтах для комерційних цілей або для розповсюдження. Деякі Інтернет-сторінки компанії roda computer GmbH також містять матеріали, які підпадають під авторські права тих, хто зробив це доступним.

Відповідальність
Цей веб-сайт був складений з максимальною ретельністю. Тим не менш, гарантії щодо правильності та достовірності інформації, що міститься, не можна давати. Будь-яка відповідальність за збитки, що виникають прямо чи опосередковано від використання цього веб-сайту, виключається, якщо вони не ґрунтуються на намірі чи грубій недбалості.
Якщо цей веб-сайт посилається на веб-сайти, якими керуються треті сторони, roda computer GmbH не несе відповідальності за їх вміст.

Інтернет умови
Інтернет функціонує як децентралізована група мереж, що дозволяє проміжне зберігання та передачу тимчасових даних. Отже, немає гарантії виключення маніпуляцій чи ненавмисних помилок, а також гарантії виключного використання поточних даних (наприклад, старої версії в кеш-пам'яті) на шляху від постачальника до користувача. Враховуючи ці системні обмеження, ми зазначаємо наступне:
Ви отримуєте цю інформацію за умов, передбачених Інтернетом. Отже, ми не можемо давати жодних гарантій правильності інформації та відповідності вихідним даним.

Заява про конфіденційність
Roda computer GmbH вітає ваш візит на наш веб-сайт, а також ваш інтерес до нашої компанії та наших продуктів. Ми серйозно ставимось до захисту ваших приватних даних. Захист вашої конфіденційності під час обробки вашої особистої інформації важливий для нас. Ми обробляємо персональні дані, зібрані під час відвідування наших веб-сайтів відповідно до регламенту захисту даних країни, в якій перебуває особа, відповідальна за обробку даних. Наші веб-сайти можуть містити посилання на веб-сайти інших постачальників, на які ця політика конфіденційності не поширюється.

Збір та обробка персональних даних
За замовчуванням, коли ви відвідуєте наші веб-сайти, наші веб-сервери зберігають ваш IP, веб-сайти, які ви відвідуєте, та дату вашого візиту. Крім того, особисті дані зберігатимуться лише в тому випадку, якщо ви надаєте їх нам за власною ініціативою, наприклад, у рамках реєстрації, заяви або виконання договору.
Використання та розголошення персональних даних та виділення коштів
Roda computer GmbH використовує ваші персональні дані для технічного адміністрування веб-сайтів, опитування або передача персональних даних державним установам та органам влади здійснюється лише в рамках обов'язкового національного законодавства. Наші працівники, агенції та постачальники послуг пов'язані із секретністю та зобов'язанням.

Право
На запит, roda computer GmbH повідомить вас якнайшвидше та письмово відповідно до чинного законодавства, чи зберігаються та які особисті дані про вас у нас. Якщо, незважаючи на наші зусилля щодо забезпечення точності та актуальності інформації, неправильна інформація зберігається, ми її виправляємо за вашим бажанням.