Наука замість фантастики - те,

що робить нас дійсно сильними.
Наука замість фантастики - те,

що робить нас дійсно сильними.
Наука замість фантастики - те,

що робить нас дійсно сильними.

Процедури випробувань

Три етапи тестування

Перевірка на відповідність високому класу захисту складається з трьох фаз:

1. Внутрішні або незалежні лабораторні тестування

Навіть попри вимоги стандартів, деякі комерційні постачальники не виконують необхідних тестувань. На відміну від інших виробників, всі комп'ютери roda перевіряються акредитованими випробувальними лабораторіями. Особливі вимоги, які ми ставимо до міцності наших продуктів, надійно закріплені в процесах нашої компанії.

2. Експлуатаційні випробування (перевірка) кінцевим споживачем

Лабораторні випробування не можуть повністю імітувати реальні умови застосування, тому військові структури наполягають на експлуатаційних випробуваннях.

3. Перевірена міцність

Навіть лабораторні дослідження та випробування на місцях не можуть повністю охопити умови «реального світу». Фактичні застосування під час надзвичайних ситуацій є завершальним тестом на міцність.

Додатково

Особливо вражаюча надійність комп'ютера roda!

Комп'ютерні продукти roda призначені для виключно тривалого терміну служби. На відміну від загальних ІТ-продуктів, які застарівають через 1–2 роки, roda створює комп'ютери, які постійно використовуються протягом 7, а іноді й 10 років. Це додатково означає, Це ще раз доводить те, що ми пропонуємо винятковий рівень підтримки. Під час розробки наших ІТ-систем ми впевнені, що можливе просте оновлення для розширення функціональних можливостей. Це дозволяє відповідати новим стандартам і задовольняти майбутні системні вимоги.
Наші клієнти використовують нашу продукцію протягом надзвичайно довгого часу, а це означає, що ми прагнемо викладатися на всі сто, коли йдеться про термін служби.

Одним із заходів, які ми успішно реалізуємо в roda computer, є унікальна відмовостійка? конструкція з ущільненням, що забезпечує додатковий захист від потрапляння пилу та води. На додаток до розширеного тестування відповідності стандарту MIL-STD 461 незалежними третіми особами, roda також управляє власною лабораторією електромагнітної сумісності для тестування моделей різних серій.

Конкретні процедури тестувань

 

Стандарти надають експертам деяку свободу дій. Який тест обраний насправді, може мати вирішальне значення залежно від можливого застосування.