Ваш партнер більш ніж 30 років.

Кращого місця не існує.

Наша історія.

Як все почалося і які перспективи попереду.

Компанія roda computer зі штаб-квартирою в Ліхтенау (Німеччина) була заснована в 1987 році. З самого початку компанія спеціалізувалася на розробці, виробництві та продажу мобільних комп'ютерів; з 1995 року ми зосереджуємось виключно на ІТ-рішеннях високого класу захисту.

Виконавчими директорами компанії roda computer є Мартін Берч, Франк Шольц і Зігберт Вортманн. Акціонерами компанії roda computer є Мартін Берч, Wortmann AG / Хюлльхорст та MilDef CReTE Systems Inc. / Тайбей / Тайвань.

2021

Market launch of the roCCs display series, which is specially developed for vehicle integration according to the (N)GVA standard. The roda Common Crewstation (roCCs) is a completely new and modular product line in defined sizes and performance classes, which can be integrated as a workstation with high-performance computing power or as an operating and display device in vehicles. 

Upgrade of the EMI chamber. In addition to the Gaus instrument TDEMI X6 eXtreme, roda uses network simulations according to MIL-STD461 from Solar Electronics. In combination with the rod, frame and horn antennas, the following tests can be carried out:

• MIL-STD461, CE101, CE102, RE101, RE102 (up to 6 GHz)
• VG95373-10, LA01G, VG95373-12SA02G, 04G (up to 6 GHz)

2020

New sales office in Stuttgart/ Germany

Exceeding the 50 million euros – sales limit

Signing of the contract to equip the VJTF (Very High Joint Readiness Task Force). Over 7,500 IT products were delivered starting in May 2020. Rugged displays, power supplies and mobile computer in notebook and tablet format are included in the delivery scope.

2019

Exceeding the 40 million euros - sales limit

Installation of the EMI chamber at the Hüllhorst location

Founding of roda computer SAS in France

2018

Distribution contract with Techaya

2017

Оборот перевищив позначку у 30 мільйонів євро

2016

Знову переможець уже 4-ї рамкової угоди щодо «ноутбуків високого класу захисту» зі Збройними силами Німеччини.

Контракт з дистриб'юторами WESTEK UK (надійні високопродуктивні сервери) та Comrod AS, Норвегія (блоки живлення).

2015

Злиття rodatronic з roda computer як незалежного підрозділу постачання «блоків живлення» і переїзд з Брукмюля до Хюлльхорста.

2014

Ребрендинг roda MilDef GmbH, повернення до roda computer GmbH з використанням нового слогану "solid IT solutions" (надійні ІТ-рішення).

Заснування roda computer в Україні.

Переїзд до нового та великого офісу в Хюлльхорсті.

2013

Запуск першого у світі ультра-плоского ноутбука високого класу захисту (Lizard RS11). Маючи вагу всього 2,5 кг і висоту 24 мм, він відповідає форм-фактору комерційних ультрабуків.

Призначення виконавчим директором компанії колишнього головного операційного директора Франка Шольца.

2012

Створення офісу з продажу в Індії з метою подальшого розвитку підприємницької діяльності за кордоном.

rodatronic, дочірня компанія roda MilDef, купляє розробника і виробника військових блоків живлення enertronix.de в Брюкмюлі. Це додатково означає розширення продуктового портфеля в напрямку системного провайдера.

2007

Оборот перевищив позначку 20 мільйонів євро.

2004

Перший особливий партнерський контракт з Збройними силами Німеччини на мобільні комп'ютери високого класу захисту. З того часу Збройні сили Німеччини довіряють компетенції roda і після трьох нових тендерів продовжили контракт до 2019 року.

1997

Перший контакт із Збройними силами Німеччини, укладений на виставці Cebit. У тому ж році після серйозних та інтенсивних тестувань продукції перші 65 одиниць Rocky II були замовлені як мобільні бази даних для утилізації вибухових боєприпасів (EOD). Rocky II також був замовлений як комп'ютер технічного обслуговування для збройних систем Patriot та Roland.

1996

Wortmann AG купує 47% акцій компанії roda computer. У той же час підрозділ у Фелльбаху закрито. З того часу roda веде свою діяльність в Ліхтенау та Гюлльгорсті.

1995

Компанія почала спеціалізуватися на комп'ютерах  високого класу захисту із можливістю розгортання. На цю спеціалізація надихнув тендер, виданий Державною геодезичною службою Баварії.

Створення продукту roda - Rocky I. Основні ринки на той час - геодезія, гірничодобувна промисловість, будівництво, виробництво, дослідження.

1994

Оборот перевищив позначку 10 мільйонів, незважаючи на величезний тиск конкурентів. Це призвело до перерозподілу корпоративної стратегії та зосередження на розробці та продажу спеціальних мобільних рішень для експлуатації в промислових умовах (ноутбук та принтер, інтегровані в A22 кейс рішення).

1989

Вже в 1989 році компанія roda почала спеціалізуватися на мобільних комп'ютерах, отримуючи права розповсюдження від двох тайванських стартап-компаній.

1987

Компанія roda computer увійшла в комерційний реєстр Вайблінгена у листопаді. У той час Мартін Берч був співзасновником і партнером, з тих пір він займає посаду виконавчого партнера. roda стала партнераом OEM Atari.