Використовуйте свої сильні сторони,

а ми потурбуємося про все інше!
Використовуйте свої сильні сторони,

а ми потурбуємося про все інше!

Шлях, якого Ви потребуєте у роботі.

Налаштування

roda виділяється не лише завдяки використанню  інформаційних технологій високого класу захисту в продукції, але й здатністю до налаштування та розробки відповідно до спеціальних замовлень. Всі наші продукти були розроблені з урахуванням можливості спеціальних налаштувань і можуть бути адаптовані до Ваших індивідуальних потреб.

Незалежно від вимог до пристроїв roda допоможе знайти ідеальне рішення. Багаторічний досвід у галузі оборонних та військових технологій свідчить про напрацьовану компетентність у роботі з найрізноманітнішими ситуаціями.

Спеціальні налаштування для нас - звична річ!

Конфігурація

Для нас спеціальні налаштування - це адаптація наших стандартних пристроїв (ноутбуків, планшетів та дисплеїв) для задоволення точних вимог наших клієнтів. Звичайно, ці вимоги такі ж різноманітні, як і наші клієнти; однак їх можна розділити на такі категорії:

  • Інтеграція роз'ємів високого класу захисту MIL замість звичайних роз'ємів або на додаток до них
  • Забезпечення додаткових інтерфейсів (наприклад, MilBus та CANBus)
  • Додавання вбудованих крипто-модулів
  • Зміни для забезпечення відповідності різним стандартам MIL-STD та VG, а також протоколу Tempest.
  • Збільшення об'єму накопичувача та багато іншого.

Для оптимального задоволення різних вимог ми використовуємо відкриту архітектуру продукту з модульною системою стандартизованих компонентів, які ми разом з клієнтом адаптуємо відповідно до конкретних вимог. Це гарантує, що основна структура наших кінцевих продуктів залишається незмінною і що наші клієнти можуть скористатися перевагами більш економного та безперервного серійного виробництва, а також кращою доступністю запасних частин і стабільністю процесу.

Як результат, наші клієнти не тільки отримують професійні вироби на замовлення, але й пристрої, які гарантовано функціонують в будь-яких умовах.

Розробка

Як і з можливостями зміни конфігурацій, інколи виникає потреба в рішеннях, які не можуть бути задоволені існуючими технологіями.

У таких ситуаціях недостатньо реальної компетенції розробки, тут потрібна творчість і швидкість. Ось що roda підтримує ... і здатність відповідати таким потребам roda підтвердила в минулому. Від проектування та конструювання до електромеханічного виробництва з використанням власних ресурсів компанії ми беремо на себе повну відповідальність за своєчасну та технічно бездоганну реалізацію кожного проекту.

Проте ми не проходимо через цей процес наодинці, наші клієнти, а також наші постачальники є важливою частиною нашої діяльності. Ми залучаємо їх до оглядів, щоб перевірити окремі етапи розробки, спільно підтвердити необхідні характеристики продуктивності та визначити подальшу процедуру. Наші гнучкі структури дозволяють нашим клієнтам інтегрувати власні процеси та технічні характеристики в процес і таким чином активно допомагати формувати їх. Саме цей шлях привів нас до успіху протягом всієї нашої історії - з великою швидкістю та максимальною надійністю.

Захист від електронного шпигунства

Електроніка завжди автоматично випромінює електромагнітні хвилі. Ці хвилі можуть бути перехоплені небажаними сторонами на невеликих відстанях (до 100 м) завдяки відповідному обладнанню. Інформація, що міститься в них, може бути прочитана та дубльована, тому Федеральне управління з питань інформаційної безпеки (BSI) рекомендує використовувати захищені компоненти відповідно до протоколу Tempest Zone 1 NATO SDIP 27 Level B (ER)).

Ми в roda вже багато років спеціалізуємося на наданні цього точного захисту, оснащуючи в тому числі й Збройні Сили Німечччини (понад 1000 ноутбуків Rocky). Ми також сприяємо постійному подальшому розвитку, розширюючи асортимент сертифікованих Zone 1 продуктів.

Користувачі можуть бути впевнені, що дані, що стосуються безпеки, не тільки захищаються нашими корпусами високого класу захисту, але й також від прямого шпигунства.

Приклади застосування


Бортове встановлення Panther
Серія Rocky RK із різними конекторами MIL
Серія Rocky RF із різними конекторами MIL
Rocky mit Modifikation für SDIP 27 Level A
Серія Rocky RK із модифікацією для SDIP 27 Level A
Індивідуально налаштоване рішення DockUnder серії Rocky